Wat we doen
NewBees bereidt nieuwkomers, vluchtelingen, voor op een baan: op een plek in onze samenleving. Wij geloven namelijk in een inclusieve samenleving waar gelijkwaardigheid centraal staat. En waar ruimte is voor het benutten van talent, ongeacht waar je vandaan komt.
Na een bezoek aan de vluchtelingenkampen op Lesbos in 2015, zijn we in 2016 met NewBees begonnen. Met als doel om middels traineeships newbies voor te bereiden op een plek in onze samenleving.
Inmiddels zetten we onze newbie-expertise in voor:
1. Newbies
Door workshops en traineeships waarmee nieuwkomers zich oriënteren op de Nederlandse arbeidsmarkt.
2. Gemeenten
Naast advies over inclusief beleid, biedt NewBees (duale) inburgerings- en participatietrajecten aan gemeenten
3. Werkgevers
NewBees INC. adviseert werkgevers over een inclusieve werkvloer en het inzetten van de talenten van newbies.
We zijn allemaal wel eens ergens nieuw geweest."
Ook delen we onze expertise via workshops. Denk aan de Interculturele workshops voor nieuwkomers, waar zij o.a. leren over de Nederlandse Arbeidsmarkt. Of de workshops voor werkgevers, waar we concrete stappen meegeven hoe een inclusieve werkvloer te bereiken.

Met onze aanpak, diensten en workshops werken wij aan een inclusief Nederland. En onze aanpak werkt. Wij maken bewezen impact. Voor nieuwkomers, gemeenten, bedrijven én de samenleving als geheel. Zowel financieel als op welzijnsniveau. Lees er meer over op onze Impact pagina.